Apie mus

Mes esam kelių gamintojų atstovai, ir, remdamiesi daugiamete patirtimi, parenkame kiekvienam klientui geriausią sprendimą.

Apie mus. Šilumos siurbliai – tai prioritetinis ateities šildymo būdas. Kai renkatės būstui šildymo ar oro kondicionavimo sistemą, jums reikalingas užtikrintumas ir ramybė. Su šildymo sistemomis dirbame jau 10 metų, tad galime Jums, pagal individualius poreikius, parinkti optimaliausią šildymo siurblio įrangą, kurią sumontuosime ir suteiksime mažiausiai 24 mėnesių garantiją.

Ekonomiški sprendimai.  Naudojant efektyvius šilumos siurblius (“Daikin”“Nibe”, “Atlantic”), galima pastebimai sumažinti energijos sąnaudas įmonėje ar privačiame būste. Dėl naujausių technologijų, įskaitant kompaktiškas vieno bloko sistemas, patobulinimų, šie įrenginiai gali būti idealiu sprendimu Jūsų būstui.

Mūsų specialiai Jums parinkti  šilumos siurbliai oras-vanduo šildymo kaštus gali sumažinti iki 70%, priklausomai nuo to, kur gyvenate, gyvenamosios aplinkos, šilumos siurblio pasirinkimo ir vėsinimo funkcijos pasirinkimo. Naudojamas lauko oras, nekainuojanti ir atsinaujinanti energija iš gamtos su minimalia CO2 emisija. Investicija į šilumos siurblį oras-vanduo greitai atsiperka dėl neįprastai aukšto efektyvumo ir adaptuoto šiaurės klimatui saugaus šilumos ir karšto vandens tiekimo.

Bendradarbiaujame su „Mamų unija“ ir remiame onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.  Įsigydami „Mamų unijos“ logotipu pažymėtą įrangą jūs taip pat prisidedate prie sergančių vaikų gydymo. Pirkdami šilumos siurblį 100 EUR skiriate nekompensuojamų vaistų įsigijimui.

Mūsų atstovaujami gamintojai bei partneriai

gtag('config', 'AW-867123417');