fbpx

Apie mus – Saulės Broliai – saulės kolektoriai, šilumos siurbliai

Mes prekiaujame tik kokybiškomis šildymo sistemomis. Šilumos siurbliai – XXI amžiaus pažangiausios šildymo sistemos, sutaupančios ne tik šildymo sąskaitas, bet ir tausojančios mūsų atmosferą.

Šilumos siurbliai – tai prioritetinis ateities šildymo būdas. Kai renkatės būstui šildymo ar oro kondicionavimo sistemą, jums reikalingas užtikrintumas ir ramybė. Su šildymo sistemomis dirbame jau 10 metų, tad galime Jums, pagal individualius poreikius, parinkti optimaliausią šildymo siurblio įrangą, kurią sumontuosime ir suteiksime mažiausiai 24 mėnesių garantiją.

Ekonomiški sprendimai.  Naudojant efektyvius šilumos siurblius (“Daikin”, “Nibe”,Atlantic”), galima pastebimai sumažinti energijos sąnaudas įmonėje ar privačiame būste. Dėl naujausių technologijų, įskaitant kompaktiškas vieno bloko sistemas, patobulinimų, šie įrenginiai gali būti idealiu sprendimu Jūsų būstui.

Mūsų specialiai Jums parinkti  šilumos siurbliai oras-vanduo šildymo kaštus gali sumažinti iki 70%, priklausomai nuo to, kur gyvenate, gyvenamosios aplinkos, šilumos siurblio pasirinkimo ir vėsinimo funkcijos pasirinkimo. Naudojamas lauko oras, nekainuojanti ir atsinaujinanti energija iš gamtos su minimalia CO2 emisija. Investicija į šilumos siurblį oras-vanduo greitai atsiperka dėl neįprastai aukšto efektyvumo ir adaptuoto šiaurės klimatui saugaus šilumos ir karšto vandens tiekimo.

 

Mūsų atstovaujami gamintojai bei partneriai

 


 

Saules broliai Spauda apie mus

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 2 reviews
by Vaidas on UAB Saulės broliai
Puiku

Jau 2 metus veikia Daikinas be priekaištų. Labai džiaugiamės Arūno pasiūlytu modeliu. Tikrai sutaupom ant šildymo. O svarbiausia jokio vargo. Ir kaimynai jau planuoja įsidėt.

Puikus servisas. Padėjo išsirinkti šilumos siurblį, kuris tiko pagal mūsų namo plotą. Rekomenduoju.