fbpx

Prekės

Mes prekiaujame šildymo sistemomis bei jų detalėmis. Pagrindiniai mūsų produktai: šilumos siurbliai, oro kondicionieriai, saulės kolektoriai.  Perkantiems pas mus, ne tik padedame išsirinkti pasiūlydami optimaliausią variantą, bet ir sumontuojame pasirinktą šildymo įrangą jūsų būste.

Mums svarbiausia – kokybė! Siūlome rinktis įrangą tik iš patentuotų gamintojų, tokių kaip NIBE, DAIKIN, ATLANTIC. Jau 10 metų dirbame jums, tad rasime sprendimą pagal individualius poreikius būtent jums. Prekes pristatome ir montuojame visoje Lietuvoje.  

Pasirinkdami naujos kartos šildymo sistemą, kuri naudoja atsinaujinančią energiją, žymiai sumažinsite energijos sąnaudas ir CO 2 išmetimo kiekį. Oras-vanduo ar geoterminių šilumos siurblių sistema gali aprūpinti namus šiluma ir karštu vandeniu šaltesniais žiemos mėnesiais, tai pat užtikrinti vėsinimą karštomis vasaros dienomis. Išorės oro naudojimas – tai efektyvus būdas subalansuotam vidaus patalpų klimatui užtikrinti. Investuodami į šilumos siurblį, investuojate į kokybišką šilumos tiekimą. Pažangiosios technologijos šilumos siurbliai užtikrina didesnį energijos naudojimo efektyvumą ir didesnį efektyvumo koeficientą, todėl sutaupoma daug energijos – iki 75%.

Dėl savo ekologiškumo ir švaraus šildymo būdo šilumos siurblių oras/vanduo populiarumas sparčiai auga. Įrenginys pilnai automatizuotas, todėl nereikalauja nuolatinės priežiūros (kuro paruošimas, pildymas, degimo talpos valymas ir t.t.). Galite pamiršti rūpesčius dėl kambarių temperatūros, šilumos, karšto vandens ruošos – šilumos siurblys tuo pasirūpins pats. Vienas iš įrenginio privalumų yra tai, kad  jis turi vėsinimo funkciją, kuri labai praverčia vasaros karščių metu. Verta paminėti, kad šilumos siurbliams oras/vanduo nereikalingas lauko kolektorius, katilinė, dūmtraukio ir vėdinimo kanalas.

Rodomi 1–16 produktai - viso yra 182