fbpx
Akcija!

Šilumos siurblys Daikin Altherma 8kw su integruota vandens talpa

7512,000  5558,000 

Tai viskas viename šilumos siurblys + karšto vandens ruošimas net 180l.  

+ WIFI  kambario termostatas. 

 

Kaina galios tik  iki kovo 5 d. 

 

Taupo vietą bei pinigus. 

Daikin šilumos siurbliai – tai šiuolaikiškas, ekonomiškai naudingas sprendimas nuosavų namų, patalpų savininkams. Ši sistema gali būti įrengiama nuosavuose, daugiabučiuose ar komercinės paskirties pastatuose. Priklausomai nuo pastato rūšies, parengto projekto, techninių galimybių, klientų poreikių, aplinkos sąlygų kiekvienu atveju yra pritaikomas geriausiai pagal eksploatacines savybes tinkantis, aplinkos išteklius tausojantis įrenginys. Šilumos siurbliams būdinga tai, kad šilumą jie perima ir paskirsto naudojant mus supančius gamtos šaltinius: dirvožemį, vandenį, orą. Iš šių gamtos išteklių paimta šiluma keliauja į ventiliatorius, iš kurių paskirstoma ir nukreipiama į reikiamas patalpas. Šilumos siurblių pagalba dirvožemyje, uolienose, vandenyje, ore susikaupusi energija paverčiama šiluma namuose.

Daikin šilumos siurblių efektyvumas siekia apie 300 %. Tai reiškia, kad už kiekvieną energijos vienetą, kurį sunaudoja veikiantis siurblys, sukuriami trys šilumos vienetai arba daugiau, skirti pastatui. Daikin šilumos siurbliai išgauna esančią šilumą iš lauko oro, todėl yra daug efektyvesni nei pačios efektyviausios iškastinio kuro šildymo sistemos. Šilumos siurbliai su „Daikin“ inverterio technologija yra itin efektyvūs visų rūšių patalpų šildymui. 
Jei naudojama integruota šilumos siurblio sistema tiek pastato vėsinimui, tiek  šildymui, tada reikia mažiau pirminių investicijų, būdingas paprastesnis naudojimas ir priežiūros procedūros. 
 
Dažniausiai daroma klientų klaida nusiperka iš vadybininko kažką po to blogai sumontuoja ir neturi nei garantijos nei kokybiško veikimo. 
 
 

Aprašymas

Tik dabar  laiko patikrintas ir aukščiausios kokybės siurblys už tokią kainą.

Aprūpins eko šiluma namus iki 150 m2 ir ekonomiškai ruoš karštą vandenį:

 Išorinis blokas 8 kW šilumos galios – ERLQ008CV3

 Vidinis blokas EHVX08S18CB3V su integruota 180 l talpa karštam vandeniui taip pat 3 kw tenas  ir kambario WIFI valdiklis 

 

 

Daikin_Altherma_LT_lankstinukas SB

daikin Altherma

Papildoma informacija

COP

Darbinė Temperatūra

Maitinimas

Maksimalus Karšto Vandens Ruošimas

Šaldymo Reagentas

Šildymo Galia

Triukšmo Lygis