fbpx
Akcija!

DAIKIN EMURA FTXG35LW/RXLG35M ŠILUMOS SIURBLYS

1924,000 1930,000 

Tipas:Sieninis

Gamintojas:Daikin

Kompresoriaus tipas:Inverter

Šaldymo galia:3.5 (1.4-4.6) kW

Šildymo galia:5.1 (1.0-6.7) kW

Naudingumo koeficientas šaldant (EER):3.57

Naudingumo koeficientas šildant (COP):3.89

Elektros sąnaudos šaldant:980 W

Elektros sąnaudos šildant:1310 W

Maitinimas:1-nos fazės

Oro srautas:12.4 m³/min

Šaldo lauko temperatūros ribose:-10 ~ 46 °C

Šildo lauko temperatūros ribose:-25 ~ 18 °C

Šaltnešis:R-410A

Gamintojo šalis:Japonija

Garantija:12 mėn.

Išvalyti

Aprašymas

  • Neįprastas ikoniško dizaino ir inžinerijos tobulybės derinys
  • Stilingas dizainas, matinės baltos arba sidabrinės spalvos korpusas
  • Galimybė rinktis tarp R32 ir R-410A modelių
  • Itin tylus, garso lygis siekia tik 19 dBA
  • Horizontalus ir vertikalus automatinis siūbavimas
  • 2 sričių išmoningoji akis nukreipia oro srautą nuo žmonių ir taupo elektrą kai žmonių neaptinkama
  • Savaitinis laikmatis
  • Garantuotas veikimas iki -25°C (su RXLG-M)
  • Online valdymas: valdykite įrenginį iš bet kur su išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu

Sukurti specialiai šalto klimato zonoms, mūsų šilumos siurbliai, dėka pritaikytų pažangiausių technologijų ir atsižvelgiant į Šiaurės šalių klimato savybes, užtikrintai veikia net ir prie -25°C lauko oro temperatūros. Speciali lauko blokų konstrukcija užtikrina, kad sniegas ir ledas nesikauptų ant lauko bloko apatinės dalies. Daikin šilumos siurblių šildymo galingumas ir itin aukšti energijos efektyvumo rodikliai garantuojami  net ir prie -25°C lauko oro temperatūros. Išskirtinis mūsų įrenginių dizainas yra laimėjęs ne vieną apdovanojimą ir ideliai tinka bet kuriame interjere.

Unikalaus dizaino Daikin Emura FTXG-LW/S


Vienas iš Daikin Emura privalumų yra jo išvaizda. Jo nuosaikus, bet stilingas dizainas dar labiau pakylėja Daikin prekės ženklo vertę. Daikin yra vienintelis gamintojas, kuris siūlo Europoje pagamintus ir europiečių poreikius, bei estetinį skonį atitinkančius produktus. Daikin Emura yra pelniusi visą eilę presitižinių Eurpos dizaino apdovanojimų: Red Dot Award 2014, German Design Award specialųjį prizą, Focus Open Silver 2014 ir Good Design Award 2014.

Garantuotas efektyvus ir taupus šildymas iki –25°C

Ekstremaliomis klimato sąlygomis yra be galo svarbu, kad įrenginys veiktų tinkamai ir patikimai. Mūsų patentuota pažangi laisvai kabančio (free-hanging) lauko bloko šilumokaičio konstrukcija užtikrina, kad ant apatinės lauko bloko dalis nesikaups ledo dariniai. To pasekoje mes pasiekiame labai aukštus efektyvumo ir energijos suvartojimo rezultatus, kuomet prie -15°C lauko oro temperatūros, šiluminė įrenginio galia dar siekia net 4,50 kW, o sezoninis energijos efektyvumo koeficientas užtikrina A++ energijos suvartojimo klasę

 

Gaivus namų oras

Jūsų sveikatai be jokios abejonės yra geriau kvėpuoti oru, kuriame nėra dulkių, bakterijų ir kitų kenksmingų dalelių. Todėl visus Daikin įrenginius esame aprūpinę dviguba oro filtravimo sistema. Pirmo lygio filtras užtikrina, kad pro jį nepraietų stambesnės dulkių dalelės. Antrasis yra titano apatito fotokatalitinisoro gryninimo filtras. Šis filtras eliminuoja smulkiausias daleles, kvapus, bakterijas ir virusus, taip užtikrindamas, kad oras, kuriuo kvėpuojate, būtų ypatingai švarus ir gaivus.

Įrenginio valdymas interneto pagalba

Kad ir kur bebūtumėt, iOS ar Andoid programėlių pagalba WLAN ryšiu galite nustatyti, bei netgi stebėti savo įrenginio temperatūrinius nustatymus. Tai padeda palaikyti optimalų klimatą namuose, bei taupyti energiją.

Europos energetinis žymėjimas: didesni reikalavimai energijos efektyvumui

Kaip vieną iš esminių aplinkosaugos programos 20/20/20 dalių, Europa yra numačiusi minimalius efektyvumo reikalavimus oro kondicionieriams, kurių vėsinimo galia yra iki 12kW. Ši Ekologinio projektavimo (Eko-design) direktyva ne tik sistemiškai kelia reikalavimus energetinio efektyvumo gerinimui, tačiau taip pat nustatė ir naujus veikimo parametrų matavimo metodus, kurie labiau atitinka realaus gyvenimo sąlygas. Šis naujas matavimo metodas  parodo žymiai realesnį energetinio efektyvumo rezultatą atsižvelgiant į visą šildymo ir vėsinimo periodą kiekviename sezone  bei įvertinant skirtingas lauko oro temperatūras ir apkrovas.

Lauko blokas

Kai temperatūra krenta žemyn, kaip niekada svarbu tampa, kad šildymas būtų maksimaliai efektyvus. Štai kodėl Daikin atšiauraus klimato šalims sukūrė lauko bloką, turintį ypatingą konstrukciją, kad net ir pačios ekstremaliausios sąlygos neįtakotų jo efektyvaus veikimo. Visi šie lauko blokai turi laisvai kabantį (free-hanging) šilumokaitį, apsaugantį lauko bloką nuo apšalimo. Ši nauja konstrukcijos technologija, retesni atsišildymo (defrost) ciklai, bei elektrinio dugno kabelio nebuvimas užtikrina maksimalų įrenginio šildymo galingumą ir energetinį efektyvumą net ir prie ekstremalių oro sąlygų.

Kiti Daikin produktai

Papildoma informacija

Spalvos

,