fbpx
Akcija!

Dispergentas ir apsaugos priemonė FERNOX F1 Filter Fluid + Protector 500 ml

41,000  38,950 

  • Skirtas naudoti tose šildymo sistemose, į kurias įmontuotas cikloninis filtras su magnetu.
  • Išauga filtro darbo našumas.
  • Magnetitai iš šildymo sistemos greičiau patenka į filtrą.
  • Apsaugo nuo korozijos ir nuovirų susidarymo.
  • Prailgina katilo, siurblio ir šilumokaičio tarnavimo laiką.
  • Visam laikui paliekamas šildymo sistemoje.

Aprašymas

Šis produktas skirtas naudoti tose sistemose, į kurias įmontuoti Fernox filtrai TF1 arba kitų gamintojų analogiškai veikiantys filtrai (ciklonas + magnetas).

Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ yra dvigubo poveikio. Sudėtyje esančios dispersinės medžiagos neleidžia nusėsti šildymo sistemoje esantiems teršalams ir korozijos produktams, juos pakelia ir nukreipia tiesiai į filtrą, kuriame jie ir pasilieka iki išvalymo. Be to, ši priemonė apsaugo šildymo sistemą nuo korozijos ir nuovirų susidarymo.

Priemonė apsaugo metalus (juoduosius metalus, varį, vario lydinius ir aliuminį ir kt.) nuo koroziją sukeliančios cheminės reakcijos, kuri vyksta metalams liečiantis su vandeniu. Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ tinka visų rūšių katilams, radiatoriams, grindinio šildymo ir kitokių tipų šildymo sistemoms. Šios priemonės pagalba tose šildymo sistemose, į kurias sumontuotas filtras TF1 (arba kito gamintojo analogiškas filtras), nuolat valosi sistemos vanduo, t.y. iš jo lengviau pasišalina korozijos produktai.

Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ tinka visiems metalams ir plastikams, iš kurių gaminami šildymo prietaisai ir įrenginiai. Ją galima vienu metu naudoti kartu su kitais Fernox produktais.

Filtro TF1 ir priemonės „F1 Filter Fluid + Protector“ derinys kai kuriais atvejais atstoja pilną cheminį šildymo sistemos praplovimą. Šis sprendimas tinka, kai dėl įrengimo subtilybių šildymo sistemos neįmanoma gerai praplauti, kai sistema nėra labai užteršta, kai ji nebuvo praplauta prieš pradedant eksploataciją ar sumontavus katilą.

Techniniai duomenys

Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ yra korozijos ir nuovirų inhibitorių ir dispersinių medžiagų mišinys.

Pavidalas: skystis. Kvapas: silpnas. Spalva: ruda. Koncentruoto produkto pH 8.0. Tirpalo pH 7.0 – 8.0 . Specifinis sunkis 1.15 (20°C).

Naudojimo būdas ir dozavimas

Rekomenduojama naudoti 0,5 % darbinį tirpalą. 500 ml priemonės „F1 Filter Fluid + Protector“ koncentrato užtenka apsaugoti 100 litrų tūrio šildymo sistemą. Apsaugos priemonė supilama per filtrą TF1, radiatorių, kolektorių, nuorintoją, katilo atvamzdį. Tada įjungiama cirkuliacija, kad priemonė tolygiai pasiskirstytų šildymo sistemoje. Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ išjudina vandenyje esančius teršalus ir nukreipia juos į filtrą. Filtrą rekomenduojama nuolat patikrinti ir išvalyti jame susikaupusius teršalus.

Jei šildymo sistema labai užteršta arba dar nebuvo eksploatuota, prieš sumontuojant filtrą TF1 ir užpildant priedu „F1 Filter Fluid + Protector“, ją rekomenduojama išplauti plovikliu „Cleaner F3“ arba „Cleaner F5“.

Atliekant kasmetinę šildymo sistemos apžiūrą, rekomenduojama patikrinti ir priedo „F1 Filter Fluid + Protector“ koncentraciją.

Pakuotė, atsargumo priemonės

Priemonė „F1 Filter Fluid + Protector“ išpilstyta į 500 ml talpos tarą. Priemonė yra nepavojinga sveikatai, bet, kaip ir kitas chemines priemones, saugoti nuo vaikų, nemaišyti su kitomis cheminėmis priemonėmis. Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one.