fbpx

Įmontuojami saulės kolektoriai “FAKRO Solar”

   „Fakro“ turi ilgametę stoglangių gamybos patirtį, kuri leido sukurti patikimą bei ypatingai lengvai montuojamą į stogo dangą saulės kolektorių.

Užsisakant “Fakro” saulės kolektorius didelės nuolaidos Stoglangiams.

 

 

 

 

fakro saulės kolektorius

 

 

 

 

Dėmesio architektams! Dėl CAD brėžinių bei kolektorių dydžio parinkimo informacijos prašome susisiekti su mumis.


Dėl tikslios kainos teirautis

Aprašymas

Įmontuojami saulės kolektoriai “FAKRO Solar”

*Premium klasė tai gaminiai skirti žmonėms kurie vertiną kokybe, patvarumą, bei dizainą. (Tiems kas neperka kinietiško “Rolex”)

   Pastaraisiais metais juntamas didesnis dėmesys kokybei, o kiniškus kolektorius keičia Europoje pagaminti aukštesnės klasės produktai. Pirkėjai vis labiau gilinasi į saulės kolektorių sistemos parinkimą, tinkamą projektavimą, gaminio ir jo montavimo patikimumą, veikimo efektyvumą, estetinę išvaizdą ir architektūrinio pritaikymo galimybes. Europoje jau seniai gaminami ir naudojami fasadiniai ir įmontuojami į stogo dangą saulės kolektoriai. Saulė gamina energiją milijonus metų ir dar gamins – jos reikšmės neįmanoma pervertinti. Kiekvienais metais daugiau nei 1000 kWh saulės energijos krenta į Žemės paviršiaus kvadratinį metrą. Tereikia šią nemokamą energiją naudingai konvertuoti į šilumą.

Integruojami saulės kolektoriai

   Planuojant namo statybą įvertinamos ne tik statybos, bet ir eksploatacinės išlaidos, todėl jau projekte vertėtų numatyti galimybę panaudoti atsinaujinančios energijos šaltinius. Vienas paprasčiausių  ir populiariausių būdų panaudoti saulės energiją – sumontuoti saulės kolektorius. Tačiau saulės kolektorių gamintojai susiduria su keletu esminių klausimų, nuo kurių priklauso ir visos sistemos veikimo efektyvumas bei patikimumas, ir jos architektūrinis estetiškumas. Pastarasis žmogaus apsisprendimui turi ne mažesnę įtaką nei sistemos ekonominė nauda. Kad pastato eksterjere būtų kuo mažiau nereikalingų detalių, galinčių suardyti ar tiesiog nederėti su bendrąja pastato stilistika ir architektūra, inžinerinė įranga slepiama arba jos visai atsisakoma.

   Stipriai iš stogo plokštumos išlendantys saulės kolektoriai, savo dydžiu dažnai dominuojantys  su kitais elementais, pavyzdžiui, stoglangiais, yra būtent tokie – juos norisi turėti dėl funkcionalumo, tačiau paslėpti nepavyksta. Tokiu atveju geriausia rinkti integruojamus saulės kolektorius, t. y. montuojamus į stogo dangą, o ne ant jos. Tačiau integruojamų saulės kolektorių atveju labai svarbu užtikrinti tvirtą, patikimą ir sandarų įtvirtinimą į stogo konstrukciją.

   Dauguma gamintojų pateikia tam tikrus lankstinius (laikiklius), kurie ne visada palengvina teisingą įrangos tvirtinimą ir užtikrina montavimo hermetiškumą. Vanduo ar tirpstantis sniegas neturi prasisunkti į stogo konstrukciją pro nesandarias vietas, kuriose kolektorius susijungia su stogo danga, todėl montavimo niuansai – vieni svarbiausių pasirinkimo kriterijų. Lietuvoje šiuo metu jau galima įsigyti į stogą integruojamus saulės kolektorius (gamintojas „Fakro“), kurie ne tik leis pigiau ruošti karštą vandenį, bet ir negadins namo išvaizdos.

FAKRO kolektorių skaičiuoklė – pasirink tinkamą sistemos komplektą

[two_fourth class=”” last=”no” ]

Fakro SKW saulės panelės montavimo video.

[youtube video_id=”yQoTU1UWmuc” width=”580″ height=”360″ ]
[/two_fourth] [two_fourth class=”” last=”yes” ]

 

 

 

 

  1. Fakro saulės kolektoriai – lankstinukas anglų kalba (spausti)
  2. Fakroo SKC panelių montavimas (spausti)
  3. Fakroo SKW panelių montavimas (spausti)
  4. Principinė instaliacijos schema (spausti)
[/two_fourth]

Papildoma informacija

SKW Kolektorių matmenys:
07 artikulas

777×1400 mm (SKW)

10 artikulas

1137x 1180 mm (SKW)

11 artikulas

1137×1400 mm (SKW)

44 artikulas

1137×2060 mm (SKW arba SKC)

Galimas montavimo kampas

15/o-90/o

Rekomenduojamas kampas

35/o-60/o

Papildomai

Aukšto efektyvumo absorberis Bluetec; Absorberio pagrindas pagamintas iš vario; Specialus aliuminio rėmas; 4 mm "Solar" stiklas.