fbpx
Akcija!

FC1 Filter Fluid + Inhibitor

601,540  571,460 

 

  • Skirtas naudoti sistemose, į kurių vamzdyną įmontuotas cikloninis magnetinis filtras, pvz. Fernox TF1 Delta Filter
  • Veiklus dispergentas padeda korozijos dariniams, magnetitams, kitiems teršalams greičiau patekti į filtrą
  • Prailgina katilo, siurblio ir šilumokaičio tarnavimo laiką
  • Apsaugo plieną, ketų, aliuminį, varį, žalvarį nuo korozijos
  • Neleidžia susidaryti nuoviroms
  • Prailgina visos sistemos ir atskirų prietaisų tarnavimo laiką
  • Netoksiškas, be nitratų, nitritų, fosfatų ir boro rūgšties
  • Visam laikui paliekamas sistemoje
  • Pakuotė 20 l
  • Prekės kodas: 62225

 

 

Kategorija:

Aprašymas

Produkto pritaikymas

Šis produktas skirtas naudoti tose sistemose, į kurių vamzdyną įmontuotas filtras Fernox TF1 Delta Filter arba kitų gamintojų analogiškai veikiantys filtrai (ciklonas + magnetas).

Priemonė „FC1 Filter Fluid + Inhibitor“ yra dvigubo poveikio. Sudėtyje esantys dispergentai pakelia termofikate cirkuliuojančius teršalus (magnetitus, korozijos produktus) ir nukreipia tiesiai į filtrą, kuriame jie ir pasilieka iki išvalymo. Be to, ši priemonė apsaugo sistemą nuo korozijos ir neleidžia formuotis nuoviroms.

Priemonė apsaugo metalus (juoduosius metalus, varį, vario lydinius ir aliuminį ir kt.) nuo koroziją sukeliančios cheminės reakcijos, kuri vyksta metalams liečiantis su vandeniu.  Priemonė „FC1 Filter Fluid + Inhibitor“ tinka visų rūšių katilams, radiatoriams, grindinio šildymo ir kitokių tipų šildymo sistemoms.

Į vamzdyną įmontuoto cikloninio magnetinio filtro ir priemonės „FC1 Filter Fluid + Inhibitor“ derinys rekomenduojamas tiems atvejams, kai termofikatas yra užterštas, bet dėl įvairių priežasčių nėra galimybės atlikti cheminį sistemos praplovimą.

Techniniai duomenys

Priemonė „FC1 Filter Fluid + Inhibitor“ yra korozijos ir nuovirų inhibitorių ir dispergentų mišinys.

Pavidalas: skystis. Kvapas: silpnas. Spalva: ruda. Koncentruoto produkto pH 7,9. Tirpalo pH 7.5. Specifinis sunkis 1.069 (20°C).

Naudojimo būdas ir dozavimas

Rekomenduojama naudoti 1 % darbinį tirpalą. 500 ml priemonės „FC1 Filter Fluid + Inhibitor“  koncentrato užtenka apsaugoti 2000 l tūrio šildymo/šaldymo sistemą. Apsaugos priemonė supilama per filtrą TF1, radiatorių, kolektorių, nuorintoją, katilo atvamzdį. Tada įjungiama cirkuliacija, kad priemonė tolygiai pasiskirstytų sistemoje. Priemonė „FC1 Filter Fluid + Inhibitor“ išjudina termofikate esančius teršalus ir nukreipia juos į filtrą. Filtrą rekomenduojama nuolat patikrinti ir išvalyti jame susikaupusius teršalus.

Jei sistema ypač užteršta, prieš sumontuojant cikloninį magnetinį filtrą ir užpildant priedu „FC1 Filter Fluid + Inhibitor“, ją rekomenduojama išplauti plovikliu „HVAC Cleaner F3“.

Atliekant kasmetinę sistemos apžiūrą, rekomenduojama patikrinti ir priedo „FC1 Filter Fluid + Inhibitor“ koncentraciją.

Pakuotė, atsargumo priemonės

Priemonė „FC1 Filter Fluid + Inhibitor“ išpilstyta į 20 l talpos tarą.

Priemonė yra nepavojinga sveikatai, bet, kaip ir kitas chemines priemones, saugoti nuo vaikų, nemaišyti su kitomis cheminėmis priemonėmis. Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one.