fbpx
Akcija!

Geoterminė katilinė su gręžiniu ESKA 4,3Kw + saulė

10000,000  8600,000 

Pilnas geoterminio šildymo sprendimas namams su saulės kolektoriais, vienintelis ekologiškiausias sprendimas rinkoje. 

Apšildomas plotas nuo 50 -130 M2  (namams kurių poreikis yra iki 4,3 Kw)

Šilumos siurblys ESKA GEO 4,3 kw  solar inside

Vandens šildytuvas su padidinto ploto šilumokaičiu 300 l

Grundfos UPM3 hybrid  A klasės cirkuliaciniai siurbliai

Siemens Albatros 2 valdymo sistema

Visas hidraulinis sprendimas pajungti katilinė

Lauko vertikalus gręžinys 80m

Du saulės kolektoriai. 

Montavimo darbai.

Garantinis paleidimas 

Papildomai galimą rinktis:

WEB modulį web valdymas

Rekuperatoriaus valdymą 

Pasyvų namo vedinimą (tik +900 EUR ir turite pigiausią pasyvų vėdinimą)

Toks komplektas tik pas mus.

Aprašymas

Pristatome naujieną  

Geoterminė katilinė su gręžiniu, bei saulės kolektoriais ir montavimo darbais.

Tai ekologiškas sprendimas užtikrinantis pačias mažiausias Energijos sąnaudas Jūsų svajonių namo išlaikymui. 

Visi rašo ir kalba kad geoterminis šildymas yra labai geras bet brangus įrengti, bet mes paneigiam mitą kad brangu įrengti mes siūlom sutaupyti ant kamino priešgaisrinių  durų namo ploto ir pinigų ir viską įrengti tik už 8500 EUR.  

Jau ne vienerius metus, mes stebinam savo pilnais katilinių sprendimais, todėl jau prie plačios šildymo sprendimų gamos pridedame ir ESKA GEO+ 4,3 kw geoterminį šilumos siurblį su gręžiniu, bei pilnu katilinės suderinimu, panaudojant saulės energija.  

Tik naudodami saulės kolektorius Jūs gausite mažiausias metines sąnaudas visus metus galite šildyti ir ruošti karšta vandenį tik už 300 EUR. 

Tai tiesa nes jau turim ne vienerius metus įrengtas sistemas kur metinės sąnaudos yra tikrai labai mažos.  

geoterminis su saule

Kadangi  daug yra statomų ekonomiškų nedidelių namų, bei kotedžų  kurių šilumos poreikis yra apie 4 kw o rinkoje yra nedaug tokios mažos galios šilumos siurblių tai mes pasiūlėme pilną geoterminį sprendimą už mažą kainą, gerą kokybė bei profesionalų įrengimą.

geoterminis šildymas valdiklis

Didelis valdiklio ekranas apšviestas mėlyna LED šviesa leidžia šilumos siurblį valdyti labai patogiai yra meniu lietuvių kalba. Tokia sistema užima tik 1kv metrą ! Jis veikia labai tyliai Triukšmo lygis 43dB(A) .Aukštas COP.

Visi mechaniniai šilumos siurblio komponentai sumontuoti ant „plaukiojančios“ plokštės, kuri nuo išorinio korpuso atskirta guminiais laikikliais, taip atskiriant nuo vibracijos perdavimo į grindis.

Vienas valdiklis protingai namo sistemai:

Dar pasikartosim, pasirinkus tokią sistemą Jus viską gausite vienu metu. Pagamintas Lietuvoje, aukštos kokybės komponentai tokie kaip Siemens Albatros 2 valdymas, Toshiba gmcc kompresorius, A-klasės Grundfos UPM-3 Hybrid cirkuliaciniai siurbliai lauko, bei vidaus kontūrui. (Galite rinktis iš trijų galingumo modeliu, pagal savo asmeninius poreikius:4.3 kW; 6.2 kW; 9.Kw.) Kadangi gaminamas Lietuvoje, atsitikus mechaniniam gedimui ar nesklandumui, pakeisti sugedusią dalį galime labai greitai, nes visi komponentai yra Lietuvoje. Atliekant montavimo darbus, garantinį, pogarantinį aptarnavimą, visus svarbius paleidimo darbus, įskaitant lauko kontūrą, todėl užsakovui paprasta bendrauti su vienu žmogumi, kuris pasirūpina visu servisu.

 

Užsakymo tel.: 8 635 77677 

Dar pasikartosiu kas nesuprato, tai  pilna geoterminė katilinė su gręžiniu, šilumos siurbliu,  multifunkcine talpa ir saulės kolektoriais,   ir paleidimu.