fbpx

MITSUBISHI ELECTRIC ZUBADAN PUHZ-SHW112YHA + Orca Mono šilumos siurblys oras – vanduo (400V)

7150,000 

Mitsubishi Electric Power Inverter Zubadan serijos aukščiausios kokybės oras-vanduo šilumos siurblys, skirtas karšto vandens ruošimui ir patalpų šildymui. Garantuotas šildymas ir karšto vandens ruošimas iki -28 laipsnių lauko oro temperatūros. Rezerviniam šildymui vidiniame Orca Mono bloke įmontuotas trijų pakopų 9 kW elektrinis tenas bei A energijos klasės cirkuliacinis siurblys.

Aprašymas

Lyderiai rinkoje pagal sezoninius naudingumo rodiklius ir šilumos išeigą esant žemoms lauko oro temperatūroms.
MITSUBISHI ELECTRIC ZUBADAN įrenginiai skirti patalpoms šildyti, vėsinti ir karštam buitiniam vandeniui ruošti. Dėl patentuotos ZUBADAN technologijos pastovią nominalią šildymo galia išlaiko net iki -15 laipsnių šalčio, o gamintojas garantuoja ekonomišką šilumos tiekimą iki -28 laipsnių lauko temperatūros.

Faktai

Orca šilumos siurbliai gali pasiūlyti mažesnes šildymo išlaidas, lyginant su alternatyvomis (granulės, dujos, elektra, skystas kuras).

KAIP TAI ĮMANOMA?

Oro – kuris yra nemokamas – yra pagrindinis energijos šaltinis šildymui su oros-vanduo šilumos siurblio. Elektros energija yra naudojama tik tam, kad veiktų kompresorius.

KODĖL MES REKOMENDUOJAME ŠILUMOS SIURBLĮ ORAS-VANDUO?

Oras -vanduo šilumos siurbliai yra ne tik elegantiškas ir paprastas sprendimas, jie taip pat yra salyginai nebrangūs. Oras yra visur aplink mus, ir tai šilumos siurblio tipas gali būti įdiegta bet kuriame pastate be didelių išlaidų ar nepatogumų.

GERIAUSIAS SANTYKIS TARP SANTAUPŲ IR INVESTICIJŲ

Orca šilumos siurbliai šildymui turi labai aukštą C.O.P.  ir  gali būti palyginti su gerokai brangesnėmis sistemomis, kurios naudoja gruntinį vandenį ar tiesiog gruntą kaip šilumos šaltinį.

ORCA silumos siurblys

EFEKTYVIAUSIAS SPRENDIMAS ŠALČIAUSIU METU

Orca Šilumos siurbliai padaryti ekonomiškai įmanoma, nes jie nereikalauja elektrinio šildymo iki -28 ° C temperatūros, todėl jie labiausiai efektyvus sprendimas rinkoje.

PRIJUNGIAMA SU BET KURIA ŠILDYMO AR ŠALDYMO SISTEMA

Dabar šildymo ar šaldymo sistema galite turėti savo namuose .

Orca internetinis valdymasDABAR GALI REGULIUOTI SAVO NAMŲ KOMFORTĄ IŠ BET KURIOS PASAULIO VIETOS

Grįti namo iš darbo anksti šiandien? Jūs tikrai nenorite grįžti į šaltus namus. Išplėstinis reguliavimas per Cloud leidžia jums pakeisti savo Orca šilumos siurblio parametrus su kompiuteriu, išmanaus telefono ar planšetės pagalba. Paprasta, intuityvi vartotojo sąsaja. Norėdami dar labiau supaprastinti procesą, tam tikri šilumos siurblių modeliai turi įmontuotą lietimui jautriu ekranu su tapataus vartotojo sąsają su viena jūsų šilumos siurblio paskyra. Tai reiškia, kad turite tik sutapatinti su vieno vartotojo sąsaja.