fbpx

Saulės kolektorius TISUN FM-S 2.5

550,280 

Išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo saulės kolektoriui FM konstrukcija išsiskiria: tvirtumu, lengvumu ir sandarumu. Absorberis pagamintas iš vientiso varinio lakšto, padengto didelio efektyvumo selektyvine danga. Skaidri danga 4 mm. specialus grūdintas – prizminis stiklas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aprašymas

Saulės kolektorius TISUN FM-S 2.5

    Saulės kolektoriai FM naudojami saulės energijai transformuoti i šiluma, kuri gali buti naudojama buitinio karšto vandens paruošimui, baseinu vandens šildymui ir daliniam pastatų šildymui.

    Išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo saulės kolektoriui FM konstrukcija išsiskiria: tvirtumu, lengvumu ir sandarumu. Absorberis pagamintas iš vientiso varinio lakšto, padengto didelio efektyvumo selektyvine danga. Skaidri danga 4 mm. specialus grudintas – prizminis stiklas.

    Saulės kolektoriai FM gaminami: 2.0m² ir 2.55m² bendrojo paviršiaus ploto, horizontalios arba vertikalios konstrukcijos su 4 pajungimais.

    Specialiai saulės kolektoriams FM iš nerudijančio plieno ir aliuminio sukurtos montavimo sistemos dėka, juos galima greitai ir saugiai sumontuoti ant bet kokio stogo, fasado ar pamato. Taip pat galimas saulės kolektorių integravimas i stogo konstrukcija.

Papildoma informacija

Gabaritiniai matmenys (ilgis / plotis / gylis)

2000/1000/90 mm

Svoris be skysčio

38 kg.

Pajungimai

4xØ18×0,8 mm

Korpusas

Profiliuotas dažytas aliuminis (pilka spalva, RAL 7016)

Šilumos izoliacija

40 mm, akmens vata (50kg/m³) – A1 (EN13501)

Skaidri danga

4 mm, specialus prizminis – grūdintas stiklas

Absorberis

Varinė plokštė su variniais vamzdeliais

Absorberio danga

Selektyvinė

Sugėrimas

95±1 %

Išspinduliavimas

5±2 %

Maks. temperatūra, nevykstant cirkuliacijai

208 (231) °C

Darbinis slėgis

10 bar

Efektyvumas

78÷79 %