fbpx

Saulės sistemos komplektas SB2 TOP (5,46 m/2)

2859,710 

   Saulės sistemos komplektas SB2 yra populiariausias komplektas skirtas 3-5 asmenų šeimos karšto vandens poreikiams, bei daliniam namo šildymui. Pritaikytas mūsų klimatui. Pagaminamos šilumos kiekis per metus apie 3822 kW (tiek reikėtų elektros energijos šildymui).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Aprašymas

Saulės sistemos komplektas SB2 

   Tai populiariausias komplektas Lietuvoje, jis tenkiną vidutinės šeimos poreikius karštam vandeniui iki 70%. Visi komponentai, pagal galingumą, priderinti Lietuvos klimatui, kolektorių naudingas plotas net 5,46 m2.

TOP rinkinys tai kainos ir kokybės santykis.

   Į komplektą įeiną 15 metrų lankstaus nerūdijančio plieno vamzdžiai, su izoliacija ir laidu temperatūros daviklio pajungimui.

3 eraslan S saulės kolektoriai

300l vadens šildytuvas Metalbet solar

Dviejų krypčių siurblinė 

18l išsiplėtimo indas Solar

Gliukolis DOW 200 koncentratas 15 l

   Kadangi lietuviai „nagingi“ žmonės ir daug darbų daro patys ar su kaimynu, mes surinkome pilną komplektą saulės sistemos, kur jums nereikės rūpintis ar tiks boilerio talpa, kokiais vamzdžiais pajungti kolektorius kad būtų ilgaamžiai, kokį naudoti valdiklį.

 

Saulės kolektoriaus vartotojo vadovas (spausti)

 

[alert ]* Komplekto dalių išvaizda gali skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje. Dėl tikslių duomenų pateikimo prašome susisiekti su per kontaktų formą.[/alert]