Šilumos siurblys Daikin Altherma 3 – Ateitis jau čia

Garantija net 3 metai 

3_Year_Warranty2

Aprašymas

 DAIKIN ALTHERMA 3 – Jau čia 

Naujoji  “Daikin” “Altherma 3” serija yra  aprūpinta “BlueVolution” technologijai  kartu su “Daikin” interneto valdymu pasiūlys aukščiausios kokybės šilumos sprendimą namams.

2018 metų pradžioje “Daikin Altherma 3” šildymo ir buitinio karšto vandens sistema bus prieinama jau visiems  įvairiais dydžiais, pasirinkus 4-, 6- arba 8kW modelius. Dėka naujausių techninių sprendimų  termofikatas bus ruošiamas iki 65 oC temperatūros , nauja sistema bus tinkama tiek grindų šildymui, tiek radiatoriams, ir užtikrins veikimą net  iki -25 oC, todėl tinkamas  net šalčiausiuose klimatuose.

Pristatymas Prancūzijoje:

Altherma 3

Daikin Altherma 3 bus trijų tipų vidiniai blokai , kad būtų galima padengti visus vartotojo poreikius ir diegimo galimybes.  Daikin Altherma, sukurtas Europos rinkai, tapo vienu iš pirmaujančių šilumos siurblių prekės ženklų, kuris yra novatoriškas atsinaujinančių energijos šaltinių integravimo, užtikrinant, kad daugelis namų savininkų pasiektų našumą ir patogumą. Daikin Europos plėtros centras, skirtas tęstiniam MTEP, toliau tiria ir plėtojo įvairias aukštųjų technologijų naujoves, atitinkančias Europos klimato reikalavimus ir sezoninius svyravimus.

Aukštos kokybės

Įrengtas “BlueVolution” technologija, įrenginys gali tiekti vandens temperatūrą iki 65C0 labai efektyviai, todėl sistema yra tinkama tiek grindų šildymui, tiek radiatoriams todėl nereikia investuoti į visos sistemos perdarymą. 

radiatoriams

Naudojant “Bluevolution” technologiją, kuri buvo sukurta įmonėje ir praėjusiais metais pradėta naudoti, itin veiksmingi kompresoriai gali būti naudojami ekologiškai draugiškam ES patvirtintam šaltnešiui R-32.

Šis optimalus dizaino derinys leidžia “Daikin” “Altherma 3” būti pirmuoju “Bluevolution” technologijos “Oras/Vanduo” šilumos siurbliu.

Naujiena  Dviejų zonų valdymas. 

Labai daug pas mus yra namų kur turi ir grindis ir radiatorius, todėl buvo sunku suvaldyti teisingai du kontūrus, jau nekalbant apie bendrą jų valdymą, dabar galime pasiūlyti protingą Daikin sistemą BI-ZONE tai pilnai išbaigtas sprendimas atskiriant hidrauliškai grindis ir radiatorius.

Dvi zonos 

“Daikin Altherma 3” pagamintas patobulintas našumas užtikrina aukštą našumą ir mažiausias eksploatacines išlaidas. Šios naujos kartos “Daikin” šilumos siurblių asortimento “A +++” reitingas pasiekia 5,4 COP šildymo efektyvumą esant 7-35 Co, o karšto vandens – 3,3 COP (EN16147).

daikin altherma

Sistema siūlo keletą karšto vandens ir šildymo galimybių. “Altherma 3” įrengimas su standartiniu karšto vandens ruošimo baku padaro prietaisą daug kompaktiškesniu, užimdamas mažiau vietos. Be to, montuojant įrenginį su šilumos saugyklos sistema, galima derinti platesnį energijos kiekį kartu su saulės kolektorias. Tai leidžia dar efektyviau panaudoti saulės energija taip mažinant jūsų metines išlaidas.

“Turėdami daugelį metų” Oras/vanduo “šilumos siurblių patirtį ir parduota daugiau kaip 350 000 vienetų, įrengtų visoje Europoje, mes nuolat siekiame optimizuoti” Daikin Altherma “produktų našumą”, – sakė “Daikin Europe” generalinio direktoriaus pavaduotojas Bart Aspeslagh  nuolat didžiausią dėmesį skiriant kiekvieno naujo produkto kūrimo proceso energijos sunaudojimo reikalavimams sumažinti, dėl to dar labiau sumažėja einamosios išlaidos. “

Pavasaris paroda

Lengva įdiegti

“Daikin Altherma 3” asortimentas yra intuityviai suprojektuotas tiek montuotojo, tiek vartotojo atžvilgiu. Pristatytas paruoštas darbui. Visuose  vidiniuose blokuose  yra pagrindiniai hidrauliniai komponentai, kurie jau yra įmontuoti gamykloje. Naujas visiškai integruoto įrenginio dizainas reiškia, kad visą techninę priežiūrą galima atlikti iš priekio, pašalinant priekinį skydą, o visus vamzdžius galima pasiekti įrenginio viršuje. Lauko įrenginys yra išbandytas ir įkraunamas ekologišku šaltnešiu R32, dar labiau sumažina montavimo laiką. Konfigūracija yra paprasta naudojant valdiklio konfigūravimo vedlį. Vedlys leidžia montuotojams užsakyti įrenginį per kelis žingsnius ir paleisti per kelias valandas: konfigūravimą galima atlikti nuotoliniu būdu, kad jis būtų įkeltas įdiegimo dieną. *

internetinis valdymas daikin

Patogūs šildymo valdikliai

“Daikin Altherma” nustatytų taškų valdymo įtaisų ir jų inverterių kompresorių bendras poveikis maksimaliai padidina “Daikin Altherma 3” efektyvumą kiekvienoje lauko temperatūroje, užtikrinant nuolatinę kambario temperatūrą visada. Sistema tiekiama su devyniais iš anksto užprogramuotais parametrais, kuriuos galima reguliuoti kasdien. Be to, nustatymus galima nuotoliniu būdu valdyti naudojant “Daikin” interneto valdiklio “Smartphone” programą arba “A +++” energiją taupantį interneto valdiklį.  Kas leidžia pakoreguoti namų komforto lygį, kad atitiktų individualias nuostatas, tuo pačiu užtikrinant didesnį energijos vartojimo efektyvumą. “Daikin Altherma 3” sistema taip pat gali būti visiškai integruota su kitomis namų kontrolės sistemomis, pvz. IFTTT ir programos, kad būtų užtikrintas maksimalus efektyvumas ir patogumas. 

* Nuo 2018 m. Šis įrankis taip pat bus prieinamas per “Dakin Cloud Service”

Būk pirmas kuris naudos Daikin Altherma 3.  

Rašyk info@saulesbroliai.lt

Skambink : +37063577677

daikin valdiklis