fbpx
Akcija!

Šilumos siurblys “Gruntas-vanduo” Bosch COMPRESS 6000 Lw/M8

7500,000  6200,000 

Tai patikimo gamintojo išskirtinės kokybės,  geoterminis šilumos siurblys 7,6 kw šilumos galios..

6000 LW/M šilumos siurbliai yra itin kompaktiški, su įmontuota 185 l talpos karšto vandens talpykla, įrengiami net mažose patalpose.

– Didelis efektyvumas ir žemas triukšmo lygis – Aukšta tiekiamo šilumnešio temperatūra – iki 62 °C

– Įmontuoti taupieji cirkuliaciniai siurbliai (A klasė), 3 krypčių vožtuvas, papildomas elektrinis šildytuvas

– Reguliatorius ProControl 500 karšto vandens ruošimui, skirtas dviem šildymo kontūrams (tiesioginiam ir su maišytuvu), taip pat dviem kaskadiniams siurbliams valdyti

– Su prijungimo moduliais galima prijungti dar du šildymo kontūrus, baseiną ir derinti šilumos siurblius su kitais šilumos šaltiniais (dvivalentė sistema)

– Į pristatomą komplektą įeina išorės ir šildymo temperatūros jutikliai, šilumnešio ir šaltnešio kontūrų filtrai, plėtimosi indas, saugos vožtuvas ir šaltnešio kontūro pripildymo mazgas

 

Aprašymas

Bosch( Junkers) Compress 6000 LW/M šilumos siurbliams mes parinkome pačius geriausius kompresorius ir
energijos vartojimo požiūriu efektyviausius cirkuliacinius siurblius, taip pat optimizuojamąjį aušinamojo
skysčio kontūrą. Dėl to šilumos ir karšto vandens ruošimo poreikiams patenkinti suvartojamas minimalus
energijos kiekis.

Akivaizdi nauda
 Su Bosch šilumos siurbliu galima išgauti net 5 kartus daugiau energijos negu reikia paties šilumos siurblio veikimui užtikrinti. Tai neabejotinai gaunama nauda, nes įrengus šilumos siurblį šildymo išlaidos sumažės net iki 80 proc.
Su Bosch šilumos siurbliu gerokai sutaupysite. Jeigu šiuo metu savo būstą šildote elektra arba skystuoju kuru kūrenamu katilu, rekomenduojame pagal galimybes kuo greičiau pakeisti Bosch šilumos siurbliu! Šis patarimas
taikomas ir įsirengiantiems naujus būstus. Yra labai mažai tokių investicijų, kurios atsiperka taip greitai kaip šilumos
siurblys. Įrengus šilumos siurblį jūsų būsto vertė tiktai padidės.
Investicija į ateitį
Įsidėmėkite:
Bosch šilumos siurblys ir protinga investicija į ateitį. Geras šilumos siurblys yra labai saugus ir patikimas. Kitos kartos, kurios gyvens jūsų būste, galės mėgautis tuo, ką teiks jūsų įgyvendintos investicijos į giluminį gręžinį ar žemės kolektorių.
Dėl labai mažų eksploatavimo sąnaudų per ilgą laikotarpį šilumos siurbliai yra daug naudingesni negu kiti šildymo
įrenginiai. Nors kitų prietaisų įrengimo sąnaudos gali būti mažesnės, tačiau reikšmingai padidės jūsų būsto šildymo
išlaidos per mėnesį. Šilumos siurbliai šiandien yra ekonomiškiausias pasirinkimas, juolab, kad pradinės investicijos yra nedaug didesnės!

Galimas WEB modulis leis jums žinoti patalpų būkle visur it visada. 

internetinis valdymas

Parengtas ateities reikalavimams
Galingi ir efektyvūs energijos vartojimo požiūriu Karštas vanduo ruošiamas tarsi skaitant jūsų mintis Pro Control 500 valdymo skydelis suteikia dideles galimybes. Su juo galima reguliuoti keturis skirtingus šildymo kontūrus, pavyzdžiui, jeigu kai kuriuose kambariuose yra šildomos grindys. Jei norite naudoti pasyvų aušinimą pageidaujamam komfortui sukurti, tai galite lengvai padaryti. Naudojantis įvairiais priedais galima pašildyti vandenį baseine arba šilumos siurblį derinti su kitu šildymo įrenginiu, pavyzdžiui, skystuoju kuru arba dujomis kūrenamu katilu. Jeigu reikės didesnės galios, galėsite sujungti du šilumos siurblius į kaskadą.

A++ aukšta klasė
Energijos vartojimo požiūriu efektyvus kompresorius su A klases cirkuliaciniu siurbliu reikšmingai sumažina energijos vartojimą. Šilumos siurbliai nustato ir pakoreguoja apsukų skaičių, todėl energija nevartojama tam, kad būtų išlaikyta bereikalingai didelė cirkuliacija. Šiuolaikiška elektronika analizuoja karšto vandens vartojimą ir koreguoja jo ruošimą. Įvairiems tikslams (vonios pripildymui arba indų plovimui) nustatomas skirtingas karšto vandens ruošimo prioritetas.
6000 LW/M yra kompaktiškas įrenginys su įmontuota 185 l
karšto vandens talpa, kurio įrengimui reikalingas mažesnis
negu 0,5 m2 plotas. 

geoterminis bosch

Galia (W35)  –  7,6 KW

Galios koeficientas (COP)* (B0/W35)  –  4,7

Karšto vandens talpykla   –  185 L

Maks. tiekiamo šilumnešio temperatūra  – 62 C0

Elektrinis kaitinimo elementas  KW    3/ 6/ 9 (reguliuojamas) 

Kompresorius   Copeland, spiralinis

Elektros prijungimo vertės 400 V, 3N, ~50 Hz

Matmenys mm 600 x 645 x 1800

Svoris  221 Kg.