fbpx
Akcija!

Šilumos siurblys “Panasonic Aquarea H” WH-UD07HE5-1

7545,000  4300,000 

Techniniai duomenys:

Šildymo/Teno galia, kW: 7 (230V) / 3 (230V)

Šildomas plotas: iki 170 m2 (A+ klasės)

Šildymo galia esant +7 C (vandens šildymas iki 35 C), kW: 7

COP esant +7 C  (vandens šildymas iki 35 C) W/W: 4,46

Šildymo galia esant +2 (vandens šildymas iki 35C) kW: 6,55

COP esant +2 C (vandens šildymo iki 35 CW/W): 3,34

Šildymo galia esant -7 C (vandens šildymas iki 35 C) kW: 5,15

COP esant -7 (vandens šildymas iki 35 C) W/W: 2,68

Šildymo galia esant -15 C (vandens šildymas iki 35 C) kW: 4,60

COP esant -15 C (vandens šildymas iki 35 C)W/W: 2,32

 

 

 

Kategorijos: ,

Aprašymas

Aquarea šildymo ir vesinimo sistema labai lengva sumontuoti tiek naujuose, tiek senuose pastatuose

Panasonic Aquarea oras-vanduo sistema leidžia taupyti montavimo ir eksploatavimo išlaidas.Palygimus su kitomis šildymo sistemomis nereikia nei grežiniu,nei duju įvado,nei kamino,nei kuro saugyklos.Tiek montuojant naują, tiek keičiant seną,Aquarea šilumos siurblį paprasta prijungti prie esamos gryndinio šildymo ar žemos temperatūros radiatorių sistemos.

Naujos kartos valdiklis CZ-NS4P suteikia valdyti dvi zonas

Šilumos siurblys

Sparčiai populiarėjantys šilumos siurbliai oras vanduo skirti patalpų šildymui (šildomos grindys, radiatoriai), karšto vandens ruošimui bei patalpų vėsinimui. Tai ekologiški ir ekonomiški įrenginiai, kuriems nereikalinga kasdienė priežiūra. Šilumos siurbliai šilumą iš lauko oro perduoda vandeniui į namų šildymo sistemą, o elektra yra naudojama tik kompresoriaus darbui. Šilumos siurblio efektyvumą parodo naudingumo koeficientas COP, kurio reikšmė reiškia kiek kartų gaunama šilumos energijos daugiau nei sunaudojama elektros. Kuo COP didesnis, tuo šilumos siurblys yra efektyvesnis ir ekonomiškesnis.5025232837335p

Tinkamai parinktas oras-vanduo šilumos siurblys gali veikti praktiškai ištisus metus (net iki -270C lauko temperatūros).

Su CZ-NV1 trijų krypčių vožtuvu Jums nereikės “sukti” galvos kaip suvaldyti kelis atskirus kontūrus (radiatorius ir grindinį šildymą) .

Lyginant su dujiniu šildymu, Panasonic šilumos siurblių eksploatacija ~40% mažesnė !
Nėra specialių reikalavimų katilinei, nereikalingas katilinės pridavimas. Visa įranga sumontuojama greitai ir lengvai prijungiama prie esamos šildymo sistemos. Be to, nereikės mokėti abonentinio mokesčio ir neturėsite įsipareigojimų dujininkams suvartoti tam tikrą kiekį dujų.

Lyginant su geoterminiais šilumos siurbliais, kurie ima šilumą iš žemės, investicijos į oras-vanduo šilumos siurblius yra mažesnės, jų montavimas paprastesnis ir greitesnis, nereikia atlikti brangiai kainuojančių žemės darbų, o aptarnavimo darbai taip pat nesudėtingi. Vasaros metu karštą vandenį šilumos siurblys oras-vanduo ruošia gerokai ekonomiškiau nei geoterminis siurblys. Šildymo sezono metu, esant teigiamoms lauko temperatūroms, šilumos siurblys oras-vanduo šildys ekonomiškiau už geoterminį šildymą. Žiemos metu, kai lauke minusinė temperatūra, geoterminis šilumos siurblys veikia ekonomiškiau, tačiau įvertinus tai jog jis kainuoja  brangiau, šį kainų skirtumą Jūs sulyginsite tik per maždaug 10-12 metų. Po tiek metų visa dabartinė įranga bus pasenusi ir Jūs greičiausiai dairysitės naujos kartos šilumos siurblių. Tad ar verta investuoti į geoterminį šildymą ?

Lyginant su šildymu kietu kuru, šilumos siurbliams nereikalinga kasdienė priežiūra ir kūrenimas, todėl turėsite daugiau laisvo laiko, žiemos metu galėsite išvykti atostogauti. Nereikės rūpintis kuro atsargomis ir jų sandėliavimu. Katilinė bus švari. Katilinės plotas gali būti gerokai mažesnis.

Naudodami šilumos siurblį, Jūs neteršiate gamtos ir Jūsų kaimynas nesiskųs, kad kiemas pilnas dūmų.

Lyginant su elektriniu šildymu, Panasonic šilumos siurblių metinė eksploatacija mažesnė ~3,5 karto. Šildymas elektra yra brangiausias iš visų šildymo tipų.valdiklis

wifi modulis panasonic

Pažangus valdymas

Lengva naudoti. Naujas nuotolinio valdymo pultas su viso taško 3,5 colio pločio foninio apšvietimo ekranu. Meniu pateikiamas 10 kalbų, jį lengva naudoti ir montuotojui ir naudotojui.  Nuotolionio valdymo pultą galimą perkelti į betkurį kambarį.

Šį modulį turi valdymą naudojant Wifi arba laidinį LAN

KOMFORTAS, TAUPYMAS IR DIDELE GALIA NET IR ESANT LABAI ŽEMOMS TEMPERATŪROMS

Panasonic Inverter + sistema greitai pasiekus nustatytą temperaturą, Inverter + sistema laipsniškai sureguliuos galią, kad palaikyti nustatytą temperaturą. Taigi, netgi keičiantis lauko oro salygoms, patalpose palaikoma pastovi komfortinė temperatūra.- Panasonic šilumos siurbliai pasižymi maksimaliu naudingo veiksmo koeficientu – COP  esant lauko oro temperatūrai -20*С Panasonic šilumos siurbliai pasižymi maksimaliu naudingo veiksmo koeficientu – COP 4,74, esant lauko oro temperatūrai +7oC, todėl šilumos savikaina gaunama mažesnė už kieto kuro, dujinio ar elektrinio katilo. COP – šilumos siurblio naudingumo koeficientas (Coefficiency of Performance). Šis koeficientas parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos elektros energijos.

Panasonic Aquarea H šilumos siurblių privalumai:

– aukščiausia pasaulinio lygio japonų gamintojo kokybė, patikimumas ir ilgaamžiškumas

– itin aukšti naudingumo koeficientai ir mažos išlaidos už sunaudojamą energiją

– šildo iki -270C lauko temperatūros (nuo -280C lauko temperatūros lieka veikti elektrinis tenas)

– didelė modelių įvairovė kiekvienam pagal poreikius

– šildo patalpas ir ruošia buitinį karštą vandenį

– vėsina patalpas vasaros metu (ne visi modeliai, be to papildomai reikalinga patalpose sumontuoti Panasonic Air radiatorius arba fankoilus)

– lengvai priderinami prie veikiančių šildymo sistemų ir saulės baterijų

– tylus veikimas tiek viduje, tiek ir lauke.- nesudėtingas ir informatyvus valdymas suprantamas kiekvienam vartotojui

Gali valdyti dvi zonas grindis ir radiatorius  (konkurentai nemoka tai daryti) 

– integruotas sunaudojamų elektros kWh, pagaminamos šilumos kWh ir naudingumo koeficiento COP skaitiklis.

– patobulintas atsišildymo ciklas.

– galima prijungti kambario termostatą (H generacijos Panasonic šilumos siurblių valdymo pultą ir vidinio bloko galima išnešti į patalpą, naudojant 2-gyslų kabelį. Taip pat galima pajungti belaidžius programuojamus Salus termoreguliatorius)

– galimas valdymas internetu iš kompiuterio ar išmaniojo telefono
 
– galima montuoti tiek naujose, tiek ir seno tipo šildymo sistemose

– yra dviejų dalių “split” ir vienos dalies mono blokiniai modeliai

Dėl pasiūlymo kreipkitės  863577677 

Papildoma informacija

Triukšmo Lygis

Matmenys

COP