fbpx

Šilumos siurblys Panasonic “Aquarea” “viskas viename” T-CAP KIT-AXC12GE8

– pasaulinio lygio gamintojo kokybė ir patikimumas
– itin aukštas naudingumo koeficientas (COP iki 4.74, didesnis nei konkurentų) ir mažos išlaidos už sunaudojamą energiją
– šildo iki -25*C lauko temperatūros (efektyviausiai veikia iki -20*C lauko temperatūros)
– galimas valdymas internetu per asmeninį ar planšetinį kompiuterį bei išmanųjį telefoną (Android OS) (įsigyjama atskirai)
– didelė modelių įvairovė kiekvienam pagal poreikius
– šildo patalpas ir ruošia karštą vandenį
– gali vėsinti patalpas vasaros metu (ne visi modeliai, be to reikalinga patalpose papildomai montuoti fankoilus)
– lengvai priderinami prie veikiančių šildymo sistemų ir saulės baterijų
– tylus veikimas
– nesudėtingas valdymas suprantamas kiekvienam vartotojui
– galima prijungti kambario termostatą
– galima montuoti tiek naujose, tiek ir seno tipo šildymo sistemose
.

Kategorija:

Aprašymas

PANASONIC šilumos siurbliai – Nr. 1 Skandinavijos šalyse ! Būkite su lyderiais ir Jūs.

 

Panasonic Aquarea šilumos siurbliai skirti patalpų šildymui, vėsinimui ir buitinio karšto vandens ruošimui.
Itin tinka namams ir komercinėms patalpoms, kur įrengtos šildomos grindys, tačiau galima juos naudoti kartu su radiatoriais ar fankoilais.
Tai efektyvūs, patikimi, ekonomiški ir ekologiški šilumos siurbliai, kuriems nereikalinga kasdienė priežiūra ir kurių sumontavimui pakanka ir nedidelės katilinės.

Aquarea panasonic

Tinkamai parinktas Panasonic Aquarea šilumos siurblys efektyviai ir ekonomiškai veikia kaip vienintelis šilumos šaltinis net iki -27 : -280C lauko temperatūros.

 

“Aquarea” “viskas viename” įrenginiai priklauso naujai “Panasonic” šilumos siurblių, skirtų šildyti, vėsinti ir gaminti karštą vandenį namuose. Šiame naujame asortimente sumaniai integruota geriausia hidrokomplekto  technologija ir aukštos kokybės nerūdyjančio plieno rezervuaras, kuriam suteikiam 10 metų garantija.Panasonic-Aquarea16kW

“Aquarea”  Nauja efektyviai energiją naudojančių šildymo ir karšto vandens gaminimo įrenginių karta

“Aquerea” viskas viename įrenginiai priklauso naujai “Panasonic” šilumos siurblių , skirtų šildyti, vėsinti ir gaminti karšta vandenį namuose,kartai. “Aquarea T-CAP ” – tai vienas rinkoje naujausių šilumos siurblių , kuris nominalia šildymo galia pasižymi esant net -20 C  temperatūrai. Dėl šios priežasties  užtikrinamas geriausias įmanomas energijos naudojimo efektyvumo koeficientas. Šie šilumos siurbliai išbandyti esant -27 C temperatūrai lauke, kad būtų užtikrintas efektyviausias ir stabiliausias veikimas Šiaurės Europoje.