fbpx
Akcija!

Vakuuminių saulės kolektorių komplektas (net 40 vamzdelių) su montavimo darbais ir garantiniu paleidimu

3500,000  3100,000 

Basic L saulės kolektorių komplektas

Suntask Basic – L kolektorių komplektą sudaro:
– 2 vnt. SCM20 – 02 dvidešimties vakuuminių vamzdelių saulės kolektoriai, garantija 5 m;
– užveržiamų jungčių komplektas;
– tūrinis vandens šildytuvas 300 litrų talpos su dviem šilumokaičiais ir vieta elektriniam tenui, garantija 5 m;
– dviejų krypčių siurblinė Ensol su Grundfos Solar Low Energy 15-65 cirkuliaciniu siurbliu, termometrais, atbuliniais vožtuvais, oro separatoriumi, užpildymo ir išleidimo ventiliais, storasieniais 3/4″ vamzdyno prijungimo antgaliais bei srauto reguliatoriumi 2-12 l/min;
– saulės kolektorių sistemos valdiklis Prozeda Energy su dviem reliniais išėjimais, kurių vienas laisvai programuojamas išėjimas pvz. pertelinės energijos nukreipimui iš talpos į šildymo sistemą;
– temperatūros jutiklis saulės kolektoriams, Prozeda PT1000 -50/+250oC
– temperatūros jutiklis vandens šildytyvui, Prozeda PT1000 -40/+180oC
– 24 litrų išsiplėtimo indas su tvirtinimo ir pajungimo elementais, skirtas saulės kolektorių sistemai;
– 24 litrų išsiplėtimo indas, skirtas vandentiekiui
– Karšto vandens pamaišymo vožtuvas. Riboja karšto vandens paduodamą temperatūrą į čiaupus
– 20 litrų neužšąlančio skysčio propilenglikolio pagrindu Ensolicol-30;
Papildomos reikalingos medžiagos: montavimo sistemos tvirtinimo elementai, vamzdynas, papildomos fasoninės, vandens šildytuvo pajungimui prie pagrindinio šildymo šaltinio.

– 15 metrų dviejų krypčių izoliuotas nerūdijančio plieno izoliuotas vamzdynas Water Way DN16

Montavimo darbai , bei garantinis paleidimas (mes patys atliekame darbus) 

Aprašymas

Tai komplektas viskas įskaičiuota su profesionaliais montavimo paleidimo darbais. Dėka ilgametės patirties saulės kolektorių rinkoje, ir nesivaikymo tik pardavimų, mes siūlome dažniausiai pilnus komplektus su visomis medžiagomis, bei montavimo darbais, tik taip užtikrinamas puikus visų prekių derinys ir veikimo kokybė. Pastebėjome kad rinkoje visi nori tik parduoti, prekes bet jas sumontuoti ir aptarnauti neturi galimybių,  nes neturi praktinės  patirties ir savo montuotojų mes investuojame į mokymus bei savo darbuotojus, todėl visuomet galime patarti kvalifikuotai, bei operatyviai.  

Vakuuminis saulės kolektorius yra sudarytas iš atskirų sandarių vamzdelių, o jų viduje esančios varinės plokštelės, kaitinamos saulės spindulių, kaupia energiją. Šiuose kolektoriuose nėra jokios izoliacinės medžiagos, kadangi kiekviename vamzdelyje yra vakuumas, tampantis pačia efektyviausia šilumos izoliacija, taigi šilumos nuostoliai iš viso nepatiriami.

Vakuuminiai saulės kolektoriai geriausiai tinkami naudoti šaltesnio klimato juostose, kur saulės kiekis yra ne toks didelis.  Tiesioginio pratekėjimo (vamzdelis vamzdelyje) vakuuminiai saulės kolektoriai  pasižymi išskirtine kokybe ir efektyvumu.  Stiklas padenktas specialia nano danga kuri pagerino saulės spindulių pralaidumą. Absorberis pagamintas iš varinio lakšto, padengto didelio efektyvumo selektyvine danga – titano nitrito oksidu. Speciali nerūdijančio plieno korpuso konstrukcija išsiskiria tvirtumu, lengvumu ir sandarumu.